X. 7. (csütörtök) 15.30 - Kisállatkiállítás
X. 8. (péntek) 16.00-18.00 - alsós Sulidiszkó
Jövő héten - papírgyűjtés
(nem kell különválogatni a színeset, kérjük, hogy kössétek össze a papírokat)
Kérésünk lenne a Szülők felé!
Nem szeretnénk a gyerekeket napközben az iskolabüfébe kiengedni.
Ennek több oka is van:
- az iskolaotthonban a gyerekek háromszor kapnak étkezni
- minden zsebpénzüket édességekre költik
- nem érnek vissza a szünetről a tanórák kezdésére a hosszú sorok miatt
- a pénzüket elvesztik, esetleg elveszik tőlük
Ha lehet, reggelizzenek a gyerekek, mielőtt iskolába jönnek, de van idő az első óra előtt is étkezni a tanteremben. Ilyenkor bejöhetnek a Szülők is vásárolni nekik a büfében.
Megértéseteket köszönjük!
X. 8. (péntek) 16.00-18.00 - alsós Sulidiszkó
Jövő héten - papírgyűjtés
(nem kell különválogatni a színeset, kérjük, hogy kössétek össze a papírokat)
Kérésünk lenne a Szülők felé!
Nem szeretnénk a gyerekeket napközben az iskolabüfébe kiengedni.
Ennek több oka is van:
- az iskolaotthonban a gyerekek háromszor kapnak étkezni
- minden zsebpénzüket édességekre költik
- nem érnek vissza a szünetről a tanórák kezdésére a hosszú sorok miatt
- a pénzüket elvesztik, esetleg elveszik tőlük
Ha lehet, reggelizzenek a gyerekek, mielőtt iskolába jönnek, de van idő az első óra előtt is étkezni a tanteremben. Ilyenkor bejöhetnek a Szülők is vásárolni nekik a büfében.
Megértéseteket köszönjük!
Kedves Barbi!
VálaszTörlésOlvasótokká váltam, bár az én "nagyfiam" Gödöllőn 1/a-s, de érdekel, ti hogy csináljátok! Sok sikert a blogotokhoz!!!