Újabb betegségroham érte el a családomat, egész héten hányás, hasmenés, ezért a további hallgatás a blogon. Amint időm, erőm engedi frissítem.
Köszönöm a türelmet!
Remélem az osztály remekül tölti/töltötte az őszi szünetet! :)
Köszönöm a türelmet!
Remélem az osztály remekül tölti/töltötte az őszi szünetet! :)
Gyógyulást
VálaszTörlés