Csütörtökön (2011. 10. 06.) kisállat kiállítás lesz délután az iskolában.
Pénteken (2011. 10. 07.) nem lesz tanítás!
Az első kisiskolás színházi előadás október 26-án lesz. Kérjük, legkésőbb jövő héten fizessétek be legalább az első félévi előadások árát (1000Ft/félév). Köszönjük!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése