Szombaton (III. 24.) bedolgozunk egy napot. Lesz iskola. 13.00-ig jöhettek a gyerekekért. Én leszek velük. Az első és második osztály kivételével az iskola a sorversenyen szurkol majd a sportcsarnokban. Hideg ebéd lesz. Egész nap levegőzünk, rajzolunk majd. (Pénteki napot pótolunk, rajz és technika órákat.)
2012. márc. 20.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése