Egy kis szorgalmi, azoknak a gyerkőcöknek, akiknek kedvük szottyan elkészíteni egy kövér piros csillag reményében. :)
(A fotó nem a legjobb, de olvasható. A megoldásokat le lehet másolni egy füzetbe, nem kell kinyomtatni.)
Április 10-én, kedden találkozunk!


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése