Hétfőn (május 16.) Békefutás lesz a városban, melyben a mi iskolánk is részt vesz. Mi elsősök nem futunk, de buzdítjuk az iskola többi tanulóját apró zászlókat készítünk pénteken és azokat lobogtatjuk majd büszkén! :D
Hétfőn minden gyerkőc jöjjön az iskolai egyenpólóban!
***
A ballagás 2011. június 18-án 10.00-tól lesz majd.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése