Az Egészségnap egy nagy közös tornával kezdődött, amit Kriszti néni vezényelt le.
Majd volt egy nagy közös fogmosás is. A helyes fogmosás lépéseit a védőnőnk, Klári néni mutatta meg.
Lehetett vitaminokkal ismerkedni.
Míg a gyerek- és felnőttsereg gyümölcsöket, zöldségeket evett, lehetett vérnyomást, vércukorszintet, testzsír tömeget méretni.
Az vidám program alatt aszfaltkréta-rajzok is születtek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése