Prózai okai vannak, amiért csak a nagy csúszdázást fotóztam le ezen a napon. Egyrészt ennyit bírtak az elemek a fényképezőgépben (öreg hiba, hogy nem hoztam plusz elemeket), másrészt ezt élvezték az egész napból legjobban a gyerekek! :D
Az összetartásukról is nagy tanúbizonyságot tettek! Attillánk bátortalanul vágott neki a hágcsónak, de az egész osztály nagyon lelkesítő buzdítására végül megmászta a "hegyet" és az ölemben kétszer lecsúszott. Ezután már egész rákapott az ízére! :D
A többi helyszínen mozgásos, ügyességi feladatokért "zsetonokat" lehetett gyűjteni, amiket a gyerekek a zsetonos sátorban lecserélhettek játékokra. Remek hangulatban, zökkenőmentesen telt a nap. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése