Elkezdődik a második menet! :)
Nagy örömmel látjuk a gyerkőcöket szeptember 1-jén megszokott kis termünkben! :)
Első nap már iskolaotthon, 15.00-ig.
A tanévnyitó 2011. augusztus 31-én 16.30-tól lesz.
Az első szülői értekezletet 2011. szeptember 6-án, kedden tartjuk.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése