2011. Január 15-én (szombaton) szánkótúra lesz Bánkútra.
Indulás: 8 órakor
Érkezés: 18 órakor (az iskolától/ig)
Részvételi díj (busz): 1000 Ft/fő (felnőtt, gyerek egyaránt)
Jelentkezési határidő: 2011. január 10. (hétfő) 12 óra (befizetéssel Igazgató úrnál)
Minden gyereket kísérhet szülő is, örömmel vesszük a segítséget.
Indulás: 8 órakor
Érkezés: 18 órakor (az iskolától/ig)
Részvételi díj (busz): 1000 Ft/fő (felnőtt, gyerek egyaránt)
Jelentkezési határidő: 2011. január 10. (hétfő) 12 óra (befizetéssel Igazgató úrnál)
Minden gyereket kísérhet szülő is, örömmel vesszük a segítséget.
Kérek a gyerekektől kis adag fehér fogkrémet péntekre (több gyerek közösen is hozhat egy tubust, vagy jó a dm-ben kapható mini kiszerelés, vagy otthonról egy kicsi valamilyen zárható tégelyben). Téli tájat fogunk vele festeni fotókartonra. :D Nagyon klassz és ráadásul még illatos is lesz a festményünk! :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése