2011. január 24-én (hétfőn) 16.30-tól szülői értekezlet lesz.
Téma: félévi értékelés, farsang.
A tájékoztató füzeteket a félévi értékeléssel pénteken (21-én) osztjuk ki.
Téma: félévi értékelés, farsang.
A tájékoztató füzeteket a félévi értékeléssel pénteken (21-én) osztjuk ki.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése