Hoztam néhány fotót a Próbabálról. Nem a legjobb minőségűek, de adnak egy kis ízelítőt a hangulatból.
A Próbabálon a felsős tanulók bemutatják tánctudásukat. Nagyon ügyesek voltak!
Több, mint 200 vendég vett részt ezen a szép estén.
A lányok szép díszzsebkendőt ajándékoztak a fiúknak (ezeket Viki néni varrta!), a fiúk pedig hófehér rózsákkal kedveskedtek a lányoknak. A gyerekek bemutattak több szalontáncot. Páronként bemutatkoztak, és kaptak egy kis emléket is. Aztán megtáncoltatták a szüleiket. Remek volt a hangulat! Vendégtáncosok is szórakoztattak bennünket.
Finom vacsora következett, majd mulatság hajnalig. :)
Remélem a mi kis osztályunknak is lesz alkalma részt venni benne majd felső tagozaton!
A Próbabálon a felsős tanulók bemutatják tánctudásukat. Nagyon ügyesek voltak!
Több, mint 200 vendég vett részt ezen a szép estén.
A lányok szép díszzsebkendőt ajándékoztak a fiúknak (ezeket Viki néni varrta!), a fiúk pedig hófehér rózsákkal kedveskedtek a lányoknak. A gyerekek bemutattak több szalontáncot. Páronként bemutatkoztak, és kaptak egy kis emléket is. Aztán megtáncoltatták a szüleiket. Remek volt a hangulat! Vendégtáncosok is szórakoztattak bennünket.
Finom vacsora következett, majd mulatság hajnalig. :)
Remélem a mi kis osztályunknak is lesz alkalma részt venni benne majd felső tagozaton!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése