
Nem, nem, nem...
Megállapítottam, hogy nincs értelme ennek a rohanásnak a betűtanulásban!
Ország-világ olvashatja: nem érdekel a központi felmérés...
Visszalassítunk!
Megállapítottam, hogy nincs értelme ennek a rohanásnak a betűtanulásban!
Ország-világ olvashatja: nem érdekel a központi felmérés...
Visszalassítunk!
Hurrá!!!!! Végre egy pedagógus, aki nem adja meg magát megszokásnak, a rutinnak, és a ráerőszakolt oktatási rendszernek, hanem a gyerekek számítanak neki!
VálaszTörlésCsak gratulálni tudok! Bár nálunk is lennének ilyen tanítók! Tutti kevesebb lenne a tanulási zavarral küzdő gyerek, mert mindenki tanulhatna a saját tempójában, és biztos, hogy negyedikre, mire a NAT szerint is követelmény az értő, folyékony olvasás, szeretnének is olvasni a gyerekek!
Köszi szépen! Megint igazoltad, hogy a remény hal meg utoljára!