Február 4-én (pénteken) 16h-tól jelmezkészítés lesz.
Örömmel vesszük a szülők segítségét! Aki el szeretne jönni, van varrógépe és varrni is tud, kérjük hozza el a gépét, amennyiben hordozható! De nagy segítség a formák kivágása, az anyag szabása, vasalása is! :)
Készülnek a mókás fejfedők. :)
Már egy próbababám is van! :)
Örömmel vesszük a szülők segítségét! Aki el szeretne jönni, van varrógépe és varrni is tud, kérjük hozza el a gépét, amennyiben hordozható! De nagy segítség a formák kivágása, az anyag szabása, vasalása is! :)
Készülnek a mókás fejfedők. :)
Már egy próbababám is van! :)
Alsó tagozatos farsang:
február 11. (péntek) 16.30
február 11. (péntek) 16.30
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése