Fogadóórák lesznek novemberben és márciusban, a kettő között természetesen több szülői értekezlete is lesz az osztályoknak. A korábban kiírt dátumok, szünetek módosulhatnak a nyílászárók cseréje miatt.
2011. szept. 22.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése