Minden gyerek üzenőjébe tettünk a bálról egy papírt. Kérjük, mindenképp írjátok alá (azt is jelezni kell rajta, ha esetleg nem vesztek részt a rendezvényen)!
Az iskola Szülői Közössége Szülők Bálját szervez.
Időpont: 2011. november 12. (szombat) 19.00
Belépő ára: 3000 Ft, megy a meleg vacsorát is tartalmazza.
Zenét szolgáltatja: Csutor László
Műsor: Erica C Dance School és az iskolánk népitáncosai
Jelezzétek a papíron a megfelelő részt:
- hány fővel vesztek részt
- nem vesztek részt, de bizonyos összeggel támogatjátok a rendezvényt
- tombolatárggyal támogatjátok a rendezvényt
- nem vesztek részt a bálon
Tombolatárgyakat nagy örömmel fogadunk!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése